April 25, 2024 | बिहिबार, बैशाख १३, २०८१
सुचनाहरु
कतार पठाउने भनिएको हात्ती चितवन निकुञ्जमै, ट्रकमा राखिएको भिडियो झुटो तराईका विभिन्न जिल्लामा तापक्रम ४० डिग्रीभन्दा माथि नै दलीय आबद्धता भएका शिक्षकहरूलाई कारबाही गर्न मन्त्रालयले माग्यो निर्वाचन आयोगसँग दलका कार्यसमितिको विवरण वेस्ट इन्डिज ‘ए’ विरुद्ध खेल्ने नेपाली टिमको घोषणा सुनचाँदीको मूल्य घट्यो भोलीदेखि सुरुहुने कक्षा १२ को परिक्षामा झण्डै ५ लाख परिक्षार्थी आईपीएलमा आज सनराइजर्स र रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलुरु खेल्दै कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिने स्पेनमा प्रधानमन्त्री पत्नीलाई भ्रष्टाचारको आरोप परालको कुन्युबाट सल्किएको आगोले महोत्तरीमा १०० बढी घर ध्वस्त अमेरिकामा प्रतिबन्ध हुन सक्ने कानुनविरुद्ध टिकटक अदालत जाने आइपिएल : गुजरातलाइ दिल्लीले जित्यो कस्तो रहला आजको मौसम ? उपनिर्वाचन : आजबाट प्रचारप्रसार निषेध सामान्य अंकले बढ्यो नेप्से नेपाललाई ‘आइसिसी डिजिटल फ्यान इन्गेजमेन्ट अफ द इयर’ अवार्ड ‘लू’बाट बच्न स्वास्थ्य मन्त्रालयकाे आग्रह नेपाल कतार संयुक्त वाणिज्य परिषदको स्थापना फेवातालमा डुंगा दुर्घटनामा परेका पाँच जनाको सकुशल उद्धार कतारका राजा स्वदेश फिर्ता

अहिलेसम्म ११६ स्थानको नतिजा आयो, कहाँ कसले जिते?

  • साझा परिवेश
  • शुक्रबार, मंसिर ९, २०७९ 0८:३८
अहिलेसम्म ११६ स्थानको नतिजा आयो, कहाँ कसले जिते?

१६५ प्रतिनिधिसभा सदस्यमध्ये हालसम्म ११६ स्थानको अन्तिम परिणाम सार्वजनिक भएको छ।

नेपाली कांग्रेसले सबभन्दा बढी ४० स्थानमा जित निकालेको छ भने नेकपा एमालेले २९ स्थानमा जित हात पारेको छ।

माओवादी केन्द्रले १२ स्थान र नेकपा एकीकृत समाजवादीले १० स्थान जितेको छ।

राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीले ७ स्थान, राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीले ४, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, जनता समाजवादी पार्टी र नागरिक उन्मुक्ति पार्टीले २-२ स्थानमा जित निकालेका छन्।

नेपाल मजदुर किसान पार्टी, जनमत पार्टी र राष्ट्रिय जनमोर्चाले १-१ सिट हासिल गरेका छन् भने स्वतन्त्र ५ सिटमा विजयी भएका छन्।

हेर्नुहोस् कसले कहाँ जिते?

Esewa
softwarica
nic

नेपाली कांग्रेस

(१) मुस्ताङ – योगेश शेरचन

(२) मनाङ – टेकबहादुर गुरुङ

(३) काठमाडौं १ – प्रकाशमान सिंह

(४) काठमाडौं ३ – सन्तोष चालिसे

(५) काठमाडौं ४ – गगनकुमार थापा

(६) काठमाडौं ५ – प्रदीप पौडेल

(७) रसुवा – मोहन आचार्य

(८) ललितपुर १ – उदय शमशेर जबरा

(९) तनहुँ २ – शंकर भण्डारी

(१०) डडेल्धुरा – शेरबहादुर देउवा

(११) काठमाडौं १० – राजेन्द्रकुमार केसी

(१२) पर्सा ४ – रमेशकुमार रिजाल

(१३) सुर्खेत २ – हृदयराम थानी

(१४) ओखलढुंगा – रामहरि खतिवडा

(१५) झापा १ – विश्वप्रकाश शर्मा

(१६) पर्सा १ – अजयकुमार चौरसिया

(१७) गोरखा १ – राजेन्द्र बजगाँई

(१८) म्याग्दी – खमबहादुर गर्बुजा

(१९) अछाम २ – पुष्पबहादुर शाह

(२०) कैलाली ४ – वीरबहादुर बलायर

(२१) दार्चुला – दिलेन्द्र प्रसाद बडू

(२२) कञ्चनपुर ३ – रमेश लेखक

(२३) कञ्चनपुर २ – एनपी साउद

(२४) दैलेख २ – दिक्पालकुमार शाही

(२५) भक्तपुर २ – दुर्लभ थापा

(२६) नवलपरासी पूर्व १ – शशांक कोइराला

(२७)  तनहुँ १ – रामचन्द्र पौडेल

(२८)  बाँके ३ – किशोरसिंह राठोर

(२९) रौतहट ४ – देवप्रकाश तिमल्सिना

(३०)  सप्तरी ३ – दिनेश कुमार यादव

(३१) धादिङ २ – राम नाथ अधिकारी

(३२) सुर्खेत १- पूर्णबहादुर खड्का

(३३) नवलपुर २- विष्णु कुमार कार्की

(३४) सिन्धुली १- श्‍यामकुमार घिमिरे

(३५) दाङ ३ – दीपक गिरी

(३६) बर्दिया १ – सञ्जय गौतम

(३७) नवलपरासी पश्चिम १ – विनोद चौधरी

(३८) धनुषा २ – रामकृष्ण यादव

(३९) सिन्धुपाल्चोक २ – मोहनबहादुर बस्नेत

(४०) मोरङ-६ – शेखर कोइराला

नेकपा एमाले

(१) उदयपुर २ – अम्बरबहादुर रायमाझी

(२) काठमाडौं ९ – कृष्णगोपाल श्रेष्ठ

(३) ललितपुर २ – प्रेमबहादुर महर्जन

(४) गुल्मी २ – गोकर्ण विष्ट

(५) झापा २ – देवराज घिमिरे

(६) झापा ५ – केपी शर्मा ओली

(७) ताप्लेजुङ – योगेश भट्टराई

(८) पर्सा ३ – राजकुमार गुप्ता

(९) अर्घाखाँची – टोपबहादुर रायमाझी

(१०)  प्युठान – सूर्य थापा

(११) लमजुङ – पृथ्वीसुब्बा गुरुङ

(१२) मकवानपुर २ – महेश बर्तौला

(१३) सोलुखुम्बु – मानवीर राई

(१४) पर्वत – पदम गिरी

(१५) झापा ४ – लालप्रसाद साँवा लिम्बु

(१६) रुपन्देही ५ – बासुदेव घिमिरे

(१७) धनकुटा – राजेन्द्रकुमार राई

(१८) कास्की २ – विद्या भट्टराई

(१९) बाँके १ – सूर्य प्रसाद ढकाल

(२०) सिराहा १ – राम शंकर यादव

(२१) बैतडी- दामोदर भण्डारी

(२२) कञ्चनपुर १ – तारा लामा तामाङ

(२३) कपिलवस्तु १ – बलराम अधिकारी

(२४) पाँचथर – वसन्तकुमार नेम्वाङ

(२५) कास्की ३ – दामोदर पौडेल ‘वैरागी’

(२६) सर्लाही ३ – हरिप्रसाद उप्रेती

(२७) बारा ३ – ज्वालाकुमारी साह

(२८) बारा १ – अच्युतप्रसाद मैनाली

(२९) धनुषा ३ – जुली महतो

नेकपा (माओवादी केन्द्र)

(१) सिन्धुली २ – लेखनाथ दाहाल

(२) सिन्धुपाल्चोक १ – माधव सापकोटा

(३) बाग्लुङ २ – देवेन्द्र पौडेल

(४) रोल्पा – वर्षमान पुन

(५) रुकुम पूर्व १ – पूर्णबहादुर घर्तीमगर

(६) जाजरकोट – शक्तिबहादुर बस्नेत

(७) गोरखा २ – पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’

(८) दाङ २ – रेखा शर्मा

(९) खोटाङ – रामकुमार राई

(१०) भोजपुर – सुदन किराती

(११) मोरङ ४ – अमनलाल मोदी

(१२) रूकुम पश्चिम – जनार्दन शर्मा

नेकपा एकीकृत समाजवादी

(१) अछाम १ – शेरबहादुर कुँवर

(२) बारा ४ – कृष्णकुमार श्रेष्ठ

(३) बझाङ – भानुभक्त जोशी

(४) दैलेख १ – अमरबहादुर थापा

(५) डोटी – प्रेम आले

(६) सल्यान – प्रकाश ज्वाला

(७) रौतहट १ – माधवकुमार नेपाल

(८) डोल्पा – धनबहादुर बुढा

(९) धादिङ १- राजेन्द्र पाण्डे

(१०) दाङ १ – मेटमणि चौधरी

राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी

(१) काठमाडौं ७ – गणेश पराजुली

(२) काठमाडौं ८ – विराजभक्त श्रेष्ठ

(३) काठमाडौं २ – सोबिता गौतम

(४) काठमाडौं ६ – शिशिर खनाल

(५) चितवन २ – रवि लामिछाने

(६) ललितपुर ३ – डा. तोसिमा कार्की

(७) चितवन १ – हरि ढकाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)

(१) बाँके २ – धवलसमशेर जबरा

(२) जुम्ला – ज्ञानेन्द्रबहादुर शाही

(३) मकवानपुर १ –  दीपकबहादुर सिंह

(४) झापा ३ – राजेन्द्र लिङ्देन

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

(१) रुपन्देही ४ – सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला

(२) सर्लाही १ –  रामप्रकाश चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)

(१) पर्सा १ – प्रदीप यादव

२) सप्तरी १ – नवलकिशोर साह सुडी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

(१) कैलाली १ – गंगाराम चौधरी

(२) कैलाली – १ रञ्जिता श्रेष्ठ

नेपाल मजदुर किसान पार्टी (नेमकिपा)

(१)  भक्तपुर १ – प्रेम सुवाल

राष्ट्रिय जनमोर्चा

(१) बाग्लुङ – चित्रबहादुर केसी

जनमत पार्टी

(१) सप्तरी २ – सीके राउत

स्वतन्त्र

(१) बर्दिया २ – लालवीर चौधरी

(२) मोरङ ५ – योगेन्द्र मण्डल

(३) रौतहट ३ – प्रभु साह

(४) सर्लाही ४ – अमरेश सिंह

(५) रौतहट २ – किरणकुमार साह

  • साझा परिवेश
  • शुक्रबार, मंसिर ९, २०७९ 0८:३८

प्रतिक्रिया

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

नेपाल अपडेट